Łódź Sport.pl > 

Niebywałe! Widzew Łódź pobił rekord Polski w sprzedaży karnetów!

łg, widzew.com

2017-03-10, godz. 09:36

Wydaje się to niemożliwe, ale trzecioligowy Widzew Łódź sprzedał już ponad 15 tysięcy karnetów na swój stadion, co jest rekordem Polski!

TOMASZ STAŃCZAK

więcej zdjęć

Wykupiono już dokładnie 15076 karnetów na rundę wiosenną, dzięki czemu przebito rekord Lecha Poznań z 2011 roku. Do tej pory rekord Widzewa w sprzedanych karnetach wynosił 5500. To efekt nowego stadionu, na którym pierwszy mecz zostanie rozegrany 18 marca z Motorem Lubawą.

Jeszcze ważniejsza informacja przyszła dla Widzewa w czwartek. Policja wyraziła zgodę na organizację imprez masowych. Wcześniej komenda nie chciała zgodzić się na imprezę masową (co oznaczałoby wpuszczenie maksymalnie 999 kibiców), jako powód wskazując usterki, które mogły zagrozić bezpieczeństwu kibiców.

Widzew zajmuje 5. miejsce w III lidze (czwarty poziom rozgrywkowy) po rundzie jesiennej. Ma 29 pkt w 17 meczach i do prowadzącego ŁKS-u Łódź traci 12 pkt. Do II ligi awansuje tylko najlepsza drużyna.

Marketingowy sukces na europejską skalę

Widzew idzie śladami Glasgow Rangers czy włoskiej Parmy, wielkich klubów, które upadły, ale kibice przy nich zostali. CZYTAJ WIĘCEJ >>Udostępnij link: Facebook

Komentarze (32)

  • reaniimacjatrupa2015 | rok temu

    Wstydzewtomy2015 jesteś głupszy od najgłupszego kmiota z amatorskiej Reanimacji 2015 hahahaha czego mam zazdrość??? W nowym sezonie w III lidze będzie grała twoja śmieszna Reanimacja 2015 hahahaha twoja frustracja śmieciu to miód na moje serce hahahaha podniecaj się dalej karnetami, bo tylko to wam zostało hahahaha w Łodzi bez zmian liczy się tylko ŁKS !!!!!

  • wi-dz-ew-to-m-y2 | rok temu

    reanimacjaAp2008 przygotuj się na derby w następnym sezonie w 3 lidze oszolomie hahahahaha

  • wi-dz-ew-to-m-y2 | rok temu

    reanimacjaAp2008 zazdrość cię zrzera 15.290 tyś karnetów? twój klubik nigdy pobije rekordu zakupionych karnetow? przestań pier...lic głupoty apesialu? P.S. dzisiaj w plecy z Wołominem hahahahaha

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Łódź