Łódź Sport.pl > 

Rekord Widzewa na nowym stadionie. I to w trzeciej lidze!

michza

2016-12-27, godz. 21:51

Chociaż łódzki Widzew zajmuje dopiero piątą pozycję na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce, to zasłużonemu w polskiej piłce klubowi udało się pobić rekord w sprzedaży karnetów na rundę wiosenną. Takich wyników mogą pozazdrościć im drużyny z ekstraklasy!

MARCIN STĘPIEŃ

więcej zdjęć

Ikona Sportu 2016 - Głosuj! [PLEBISCYT]


Zimą oddano do użytku nowy stadion dla Widzewa, który będzie miał pojemność ponad 18 tys. miejsc. W rundzie jesiennej drużyna grała na obiekcie SMS-u, rozegrała tam tylko sześć z siedemnastu spotkań. Frekwencja dochodziła do dwóch tysięcy kibiców. Teraz będzie ich znacznie więcej.

O tym, że do pobicia rekordu sprzedaży karnetów ostatecznie dojdzie, informowało od kilku dni oficjalne twitterowe konto klubu. We wtorek udało się sprzedać 5,5 tys. karnetów - to wynik, którego pozazdrościć mogłoby Widzewowi sporo klubów z ekstraklasy. Jesienią Piast Gliwice, Górnik Łęczna i Bruk-Bet Termalica Nieciecza zanotowały frekwencję poniżej tego wyniku sprzedaży trzecioligowego klubu.

Wiosną na nowym stadionie odbędą się także derby Łodzi z prowadzącym w tabeli ŁKS-em, w pierwszym meczu padł remis 2:2, spotkanie obejrzało ponad 5 tys. fanów. Szanse na awans nie są duże, ponieważ do lokalnych rywali Widzew traci dwanaście punktów. Po jesieni zatrudniono również nowego trenera, Przemysława Cecherza.

Udostępnij link: Facebook

Komentarze (131)

 • mertonline | rok temu

  zapamiętajcie Robotnicze.T.S. zaznaczam "robotnicze" więc idzcie robole pracujcie na swoich PANÓW ANTYplebs ANTYrts

 • mertonline | rok temu

  Widzew parzy herbate wodą po pierogach. ale macie towarzystwo lepsi od gliwic gdzie 85% za ruchem lub górnikiem od łęcznej która ma 40 km do stadionu i niecieczy gdzie mieszka 700 osób hahaha beke mają z was polacy że żydzewa barwy macie już niedługo przyjdą niemcy i powieszą was za gacie

 • braveran | rok temu

  Spoczywaj w pokoju pierdzewska gazetko. W koncu upadlas jak twoj zalosny klubik [*].

 • sajmon1909 | rok temu

  @bravewsiór
  żydowski bękart po upadłym pss kał es ptak 1909 znów dał głos...
  ale frustracja po przegranym sparingu ze słabiutkim Świtem zrozumiała, gdyby nie walkowery, wsiowi z moszczenicy, andrzejowa i bychlewa dalej tułaliby się po IV lidze

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Łódź